1. Eğimli sütün we pnewmatiki gulplaýjy we aýyrýan gol;
2. Altyburçlukly şafta gönükdirilen turba 270 mm-e çenli uzalýar, altyburçlukly şaftyň deformasiýasynyň netijeli öňüni alyp biler; şaft:
3. Aýak klapanynyň inçe gurluşy tutuşlygyna sökülip bilner, durnukly we ygtybarly işleýär we tehniki hyzmat aňsat;
4. Awtomatiki montaj we aýyrma kellejigi, ulanmak aňsat; esasy wal pnewmatiki gulplama çalt we ygtybarly:
5. Degişsiz gurluş, tekerleri has amatly oturtmaga we aýyrmaga mümkinçilik berýär;
6. Çalt üflemek üçin daşarky howa çelekli, özboluşly aýak klapany bilen dolandyrylýar we pnewmatik enjam üçin elde saklanýar; (isleg boýunça)
7. Giň, pes profilli we berk tekerleri bermek üçin pnewmatik kömekçi gol bilen.
| Motoryň güýji | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Elektrik üpjünçiligi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Tekeriň maksimum diametri | 41"/1043mm |
| Maksimum teker giňligi | 14"/360mm |
| Içki gysgyç | 12"-24" |
| Howa üpjünçiligi | 8-10bar |
| Aýlanma tizligi | 6 aý/min |
| Munjuk döwüji güýç | 2500Kg |
| Şowhun derejesi | <70dB |
| Agram | 419Kg |
| Paketiň ölçegi | 860*1330*1980mm |
| 20 дюйmlik bir konteýnerde 8 sany enjam ýüklenip bilner | |
Eňekleri açyp ýa-da ýapyp bolmaýar:
Howa syzmasynyň ýokdugyny barlaň, bäş taraply klapan özeniniň pedal çatalyndan çykyp-çykmaýandygyny barlaň, ýokardakylar kadaly bolsa, aýlanýan paýlaýyş hasabat klapanynda üfleme ýokdugyny barlaň, aýlanýan paýlaýyş hasabat klapanyny kiçi silindre birikdirýän howa turbasyny aýryň we ony pedala oturdyň. Basmaýan ýa-da doly basmaýan wagtyňyz, aýlanýan howa paýlaýyş klapanyny kiçi silindre birikdirýän howa turbalarynyň diňe birinden howa çykýar. Her niçigem bolsa, iki howa turbasynyň bir wagtyň özünde howa çykarmaýan hadysasy aýlanýan howa paýlaýyş klapanynyň üflenmesidir. Eger ýokardaky bölekler mesele däl bolsa, penje bölegini, penje oturgyjynyň deformasiýa edilendigini ýa-da ýapyşandygyny, dörtburç aýlanýan stoluň ýapyşandygyny, dörtburç aýlanýan stoluň ýapyşandygyny, dörtburç aýlanýan stoluň ştiftiniň düşüp-düşmändigini barlaň.