1. Gurnamagyň zerurlygy ýok, ulanmak üçin göçürip bolýar
2. Toz örtük
3. El bilen goýbermek, ýönekeý ulanyň
4. Tier üçin çalt abatlaýyş, motoryň ýagyny çalşyrmak we ş.m. ýaly çalt abatlaýyş üçin ulanylýar
5. Aşa gyzmagyň öňüni almak üçin alýumin motory
6. Simli platforma, sinhronizasiýany üpjün ediň
7. 120% kuwwatlylyk Dinamik ýük teksti we 150% statik ýük synagy
8. Ýagyň syzmasynyň öňüni almak üçin italýan ýag möhüri
9. Gyssagly el bilen düşürmek funksiýasy bolan elektromagnit klapan
10. Dükanyň içinde lifti daşamak üçin ulanylýan göteriji arabaly nasos.
11. elektrik we howpsuzlyk tassyklanyldy
12. Maksimum berklik we durnuklylyk üçin goşa gidrawliki silindrler we gaýçy dizaýny
13. Aňsatlyk bilen sazlanyp bolýan 24" sürgülü radiusly gollar
14. Awtomatiki iki pozisiýaly howpsuzlyk gulplary
| Önümiň parametrleri | |
| Model belgisi | CHSL2700 |
| Göteriş ukyby | 2700KGS |
| Maksimum göteriji beýiklik | 1200 mm |
| Minimal göteriji beýiklik | 130 mm |
| Platformanyň giňligi | 1742 mm |
| Platformanyň uzynlygy | 1740 mm |
| Galmak/Düşüşmek wagty | Takmynan 30-50-nji ýyllar |
| Motor güýji | 3.0kw-380v ýa-da 3.0kw-220v |
| Ýagyň basyşynyň nominal derejesi | 24MPa |
| Umumy agram | 450 kg |
El bilen gulp açmak
Güýçlendirilen we galyňlaşdyrylan işjeň goldaw gollary
Ýokary we pes dört jübüt tabak bilen
El bilen dolandyrylýan hereketlenýän kiçi tirkeg
Güýçlendiriň we batyrgaý okklýuziýany
S1: Siz fabrikamy ýa-da söwdagärmi?
A: Biz öndüriji, öz zawodymyz we inženerimiz bar.
S2. Töleg şertleriňiz nähili?
A: T/T 50% depozit hökmünde we toplu sargytlar üçin eltip bermeden öň 50%. Balans tölegini tölemezden öň size önümleriň we gaplamalaryň suratlaryny görkezeris.
S3. Eltip bermek şertleriňiz nähili?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Kepillik möhleti näçe?
A: Polat gurluş 5 ýyl, ähli ätiýaçlyk şaýlar 1 ýyl.