1. Aýak klapanynyň inçe gurluşyny tutuşlygyna aýryp bolýar, işleýşi durnukly we ygtybarly, şeýle hem tehniki hyzmat üçin amatly;
2. Berkitme başy we tutujy çeneler legirlenen polatdan ýasalýar, bu bolsa tekeriň zyýanyny netijeli azaldyp biler;
3. Pnewmatik kömekçi gol iş wagtynda wagty we güýjüni tygşytlaýar;
4. Sazlanyp bilinýän tutujy çeneler (isleg boýunça), esasy gysgyç ± 2” ölçegde sazlanyp bilner.
5. Gaty diwar tekerlerini aýyrmak aňsat bolan täze görnüşli kömekçi.
| Motoryň güýji | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Elektrik üpjünçiligi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Tekeriň maksimum diametri | 44"/1120mm |
| Maksimum teker giňligi | 14"/360mm |
| Daşarky gysgyç | 10"-21" |
| Içki gysgyç | 12"-24" |
| Howa üpjünçiligi | 8-10bar |
| Aýlanma tizligi | 6 aý/min |
| Munjuk döwüji güýç | 2500Kg |
| Şowhun derejesi | <70dB |
| Agram | 379 kg |
| Paketiň ölçegi | 1100*950*950mm, 1330*1080*300mm |
| 20 dýuýmlyk bir konteýnerde 20 birlik ýüklenip bilner | |
1. Siz nireden?
Ingingdao, Hytaýyň Şandong welaýaty.
2. Siz öndürijimi ýa-da söwdagärmi?
Öndüriji. Biziň öz fabrikamyz we QC toparymyz bar.
3. Eltip bermek wagty näçe?
30 iş güni.
Has giňişleýin maglumat almak üçin hoş geldiňiz. Bu liftiň size laýyk gelýändigine ýa-da gelmeýändigine üns beriň.