1. Eğimli sütün we pnewmatiki gulplaýjy we aýyrýan gol;
2. Alty okly ugurly turba 270 mm-e çenli uzalýar, alty oklynyň deformasiýasynyň netijeli öňüni alyp biler;
3. Aýak klapanynyň inçe gurluşy tutuşlygyna aýrylyp bilner, durnukly we ygtybarly işleýär we tehniki hyzmat aňsat;
4. Ornatyjy başy we tutujy çene legirlenen polatdan ýasalýar;
5. Sazlanyp bilinýän tutujy çene (saýlama), ± 2” esasy gysgyç ölçeginde sazlanyp bilner;
6. Daşarky howa çelekleriniň reaktiv-partlaýjy enjamy bilen enjamlaşdyrylan, özboluşly aýak klapany we elde saklanýan pnewmatik enjam arkaly dolandyrylýar;
7. Giň, pes profilli we berk tekerleri dolandyrmak üçin güýç kömekçisi bilen.
| Motoryň güýji | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Elektrik üpjünçiligi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Tekeriň maksimum diametri | 44"/1120mm |
| Maksimum teker giňligi | 14"/360mm |
| Daşarky gysgyç | 10"-21" |
| Içki gysgyç | 12"-24" |
| Howa üpjünçiligi | 8-10bar |
| Aýlanma tizligi | 6 aý/min |
| Munjuk döwüji güýç | 2500Kg |
| Şowhun derejesi | <70dB |
| Agram | 406 kg |
| Paketiň ölçegi | 1100*950*950mm 1330*1080*300mm |
| 20 dýuýmlyk bir konteýnerde 20 birlik ýüklenip bilner | |
1. Host iş stoly: Tekerler esasan bu platformada sökülýär, bu bolsa esasan tekerleri ýerleşdirmek we olary aýlamak rolyny oýnaýar.
2. Aýyryjy gol: Teker aýyrýan maşynyň gapdalynda, esasan, tekeri diskden aýyrmak üçin ulanylýar, şonuň üçin teker aýyrmagy rahat amala aşyryp bolýar.
3. Üflemek we boşaltmak enjamy: Ol esasan tekerdäki howany aňsatlyk bilen üflemek ýa-da sökmek üçin boşatmaga hyzmat edýär, şeýle hem howa basyşyny ölçemek üçin barometr bar. Umumy teker basyşy takmynan 2,2 atmosfera. Şeýle hem 0,2Mpa deňdir.
4. Pedallar: Teker çalşyjynyň aşagynda 3 pedal açary bar, olar degişlilikde açary sagat ugruna we sagadyň tersine öwürmek, berkidiji açary aýyrmak we disk bilen teker açaryny aýyrmak üçin ulanylýar.
5. Çalgylaýjy suwuklyk: Ol tekerleri sökmek we ýygnamak üçin peýdalydyr, tekerleri sökmek we ýygnamak wagtyndaky zyýany azaldýar we tekerleri sökmek we ýygnamak işini has gowy ýerine ýetirýär.