1. Eğimli sütün we pnewmatiki gulplaýjy we aýyrýan gol;
2. Alty okly ugurly turba 270 mm-e çenli uzalýar, alty oklynyň deformasiýasynyň netijeli öňüni alyp biler;
3. Aýak klapanynyň inçe gurluşy tutuşlygyna aýrylyp bilner, durnukly we ygtybarly işleýär we tehniki hyzmat aňsat;
4. Ornatyjy başy we tutujy çene legirlenen polatdan ýasalýar;
5. Sazlanyp bilinýän tutujy çene (saýlama), ± 2” esasy gysgyç ölçeginde sazlanyp bilner;
6. Daşarky howa çelekleriniň reaktiv-partlaýjy enjamy bilen enjamlaşdyrylan, özboluşly aýak klapany we elde saklanýan pnewmatik enjam arkaly dolandyrylýar;
7. Giň, pes profilli we berk tekerleri dolandyrmak üçin güýç kömekçisi bilen.
| Motoryň güýji | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Elektrik üpjünçiligi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Tekeriň maksimum diametri | 44"/1120mm |
| Maksimum teker giňligi | 14"/360mm |
| Daşarky gysgyç | 10"-21" |
| Içki gysgyç | 12"-24" |
| Howa üpjünçiligi | 8-10bar |
| Aýlanma tizligi | 6 aý/min |
| Munjuk döwüji güýç | 2500Kg |
| Şowhun derejesi | <70dB |
| Agram | 384 kg |
| Paketiň ölçegi | 1100*950*950mm, 1330*1080*300mm |
| 20 дюйmlik bir konteýnerde 24 birlik ýüklenip bilner | |
1. Tehniki hyzmatdan öň elektrik we howa çeşmesi aýrylmaly.
2. Maşyn üns bilen süpürilmeli, şeýle hem gündelik işden soň sürtülýän we geçirilýän bölekleri yzygiderli ýaglamaly.
3. Gaz-suw bölüjisini we ýaglaýjyny ýygy-ýygydan barlaň, suw köp bolanda wagtynda boşadyň we ýag ýetmeýän wagty wagtynda dolduryň.
4. Reduktor gutusynda ýeterlik derejede çalgylaýjy ýagyň bardygyna göz ýetiriň. Ýagyň derejesini ýag penjiresinden görüp bilersiňiz. Iş stolunyň ortasyndaky plastik gapagy açyň, boltlary açyň we soňra bolt deşiklerinden ýag goşuň.