1. Aýak klapanynyň inçe gurluşyny tutuşlygyna aýryp bolýar, durnukly we ygtybarly işleýär we tehniki hyzmat aňsat;
2. Ornatyjy başy we tutujy çene legirlenen polatdan ýasalýar;
3. Ýönekeý kömekçi gol, operatoryň iş wagtyny tygşytlaň;
4. Sazlanyp bilinýän tutujy çene (saýlama), ± 2” esasy ýagdaýda sazlanyp bilner
gysgyç ölçegi.
| Motoryň güýji | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Elektrik üpjünçiligi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Tekeriň maksimum diametri | 44"/1120mm |
| Maksimum teker giňligi | 14"/360mm |
| Daşarky gysgyç | 10"-21" |
| Içki gysgyç | 12"-24" |
| Howa üpjünçiligi | 8-10bar |
| Aýlanma tizligi | 6 aý/min |
| Munjuk döwüji güýç | 2500Kg |
| Şowhun derejesi | <70dB |
| Agram | 298Kg |
| Paketiň ölçegi | 1100*950*950mm |
| 20 дюйmlik bir konteýnerde 24 birlik ýüklenip bilner | |
1. Ilki bilen tekeriň içki gyrasyna ýag çalyň.
2. Polat halkany aýlanýan stoluň üstünde tekerleri aýyrmak ýaly berkidiň, tekerleri polat halkanyň ýokarky gyrasyna goýuň we howa deşiginiň ýerleşýän ýerini kesgitleň.
3. Tekeriň gyrasyna basmak üçin aýyrýan goly hereketlendiriň, pedaly basyň we tekeriň polat halkasyna ýuwaş-ýuwaşdan basyň.
4. Tekeri gurnamagy tamamlamak üçin ýokarky tekerini polat gyrasyna şol bir usulda basyň.
1. Maşyny ulananyňyzdan soň, aýlanýan stoluň üstündäki tozany wagtynda arassalaň.
2. Enjamy ulanmazdan öň, gurnama başyndaky üwürtme blokunyň könelip-könelmändigini barlaň we könelip-köýülmän bolsa, wagtynda çalşyň.
3. Her hepde ýag-suw bölüjisinde sürtgüç ýagynyň suwuklyk derejesini barlaň, eger suwuklyk derejesi iň pes bellikden pes bolsa, ony wagtynda doldurmaly. Sürtgüç ýagynyň mukdaryny sazlamak zerurdyr, sebäbi onuň köp ýa-da az bolmagynyň öňüni almak gerek.
4. Suw süzgüjinde suwuň bardygyny ýa-da ýokdugyny her aý barlaň. Eger suw bar bolsa, ony wagtynda boşadyň we suwuň iň ýokary çäkden geçmegine ýol bermäň.