1. Aýak klapanynyň inçe gurluşyny tutuşlygyna aýryp bolýar, durnukly we ygtybarly işleýär we tehniki hyzmat aňsat;
2. Ornatyjy başy we tutujy çene legirlenen polatdan ýasalýar;
3.S41 altyburçluk ugurly turba 270 mm-e çenli uzaldyldy, altyburçluk şaftyň deformasiýasynyň öňüni netijeli alýar;
4. Basyşly teker ryçagy, tekiz, pes profilli we gaty tekerleri dolandyrmak üçin kömekçi;
5. Müşderiniň talaby boýunça kömekçini düzetmek aňsat bolan ätiýaçlyk kömekçini berkitmek üçin deşik.
| Motoryň güýji | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Elektrik üpjünçiligi | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Tekeriň maksimum diametri | 44"/1120mm |
| Maksimum teker giňligi | 14"/360mm |
| Daşarky gysgyç | 10"-21" |
| Içki gysgyç | 12"-24" |
| Howa üpjünçiligi | 8-10bar |
| Aýlanma tizligi | 6 aý/min |
| Munjuk döwüji güýç | 2500Kg |
| Şowhun derejesi | <70dB |
| Agram | 295Kg |
| Paketiň ölçegi | 1100*950*950mm |
| 20 дюйmlik bir konteýnerde 24 birlik ýüklenip bilner | |
1. Tekerden howany çykaryň.
2. Jantdaky ähli gurşun agramlyklaryny aýyryň.
3. Tekeri bellenen ýere goýuň, tekeri gaýta-gaýta aýlaň we teker kürekini basyň, tekeri polat halkadan doly aýyrmak üçin teker kürek pedalyna basyň.
4. Janty aýlanýan stoluň üstüne goýuň we janty gulplamak üçin teker gysgyjynyň pedalyny basyň.
5. Tekeriň içki halkasyna ýag çalyň.
6. Patronyň içki rulony polat halkanyň gyrasyna ýapyşyp galjak ýaly sökülýän goly aşak çekiň we kelleniň uzaldyjy gulp goluny kelleniň teleskopik gol gulpy bilen gulplaň.
7. Tekeri göteriji kellä çenli götermek üçin lom ulanyň, patrony öwürmek üçin aýlaw pedalyna basyň we tekeriň bir tarapyny çykaryň.
8. Beýleki tekerini hem şol bir usulda çykaryň.