1. 17 дюйm reňkli LCD displeý, dostlukly interfeýs, ýönekeý işleýiş;
2. Agramlaryň ýerleşýän ýerini lazer ýerleşdirişi arkaly has takyk ýerleşdiriň;
3. Ýörite diskler üçin dürli deňagramlylyk režimi;
4. BÖLÜŞ funksiýasy;
5.OPT optimizasiýa funksiýasy;
6. Akylly awtomatiki kalibrleme funksiýasy;
7. Näsazlyklary anyklamak funksiýasy we displeýde anyklamany soramak;
8. IVECO disklerini ölçäp bolýar;
9. Jantlaryň giňlik ölçegini awtomatiki ölçemek.
| Motoryň güýji | 0.3kw |
| Elektrik üpjünçiligi | 110V/230V, 1ph, 50/60hz |
| Jantyň diametri | 10”-25” |
| Gyraň giňligi | 1”-17” |
| Tekeriň maksimum agramy | 143 funt/65 kg |
| Tekeriň maksimum diametri | 43”/1100mm |
| Maksimum teker giňligi | 21”/530mm |
| Tizligi deňleşdirýär | ≤140 aýlanma/min |
| Sikl wagty | 15s |
| Deňeşdirme takyklygy | 0.05 unsiýa/1g |
| Paketiň ölçegi | 1520*1020*1450mm |
Bu tekeriň merkezden gaçyryş güýjüni iň pes derejä düşürmek, tekeriň adatdan daşary aşynmagyny azaltmak we tekeriň rahat işlemegini üpjün etmek üçin niýetlenen maşyndyr.
Ulanylyşy: Tekeriň modeli boýunça enjamdaky sanlary sazlaň. Mysal üçin, teker 185/60 R14, 185 tekeriň ini. Deňeşdirijiniň çep tarapyndaky birinji düwme ini boýunça sazlanmaly. 60 tekeriň tarap gatnaşygydyr. Ortadaky düwme gysgyjy ölçemek üçin ulanylyp bilner, şeýle hem tekeriň modeli boýunça sazlanyp bilner. 14 Disk diametri dýuýmlarda. Sag tarapdaky düwme deňeşdiriji enjamdaky çyzgyçy çekip, tekeriň gyrasyndan aralygy kesgitläp biler. Deňeşdiriji enjamlaryň dürli görnüşleri dürli bolup biler we anyk operasiýa gollanma boýunça ýerine ýetirilmelidir.