1. Ýük we awtoulaglaryň ikisiniň hem geçişi;
2. Pnewmatik tormozlama;
3. Uly tekerleri ýüklemek üçin pnewmatik göteriji;
4. Öz-özüni kalibrlemek;
5. Dengesiz optimizasiýa funksiýasy;
6. Ölçegler dýuým ýa-da millimetrde, okalyşlar gram ýa-da unsiýada;
| Motoryň güýji | 0.55kw/0.8kw |
| Elektrik üpjünçiligi | 220V/380V/415V, 50/60hz, 3ph |
| Jantyň diametri | 305-615mm/12”-24” |
| Gyraň giňligi | 76-510mm”/3”-20” |
| Tekeriň maksimum agramy | 200 kg |
| Tekeriň maksimum diametri | 50”/1270mm |
| Deňeşdirme takyklygy | Awtomobil ±1g Ýük ulagy ±25g |
| Tizligi deňleşdirýär | 210 aýlanma/min |
| Şowhun derejesi | <70dB |
| Agram | 200 kg |
| Paketiň ölçegi | 1250*1000*1250mm |
| 20 dýuýmlyk bir konteýnerde 9 sany enjam ýüklenip bilner | |
Teker dinamiki taýdan deňleşdirilmezden öň nähili taýýarlyk işleri geçirilmeli?
1. Tekerleri arassalaň we barlaň. Tekeriň protektorynda daş bolmaly däl. Eger daş bar bolsa, olary otwýortka ýa-da başga gurallar bilen aýyryň. Merkeziň üstünde çökündi toplanmaly däl, eger bar bolsa, ony mata bilen süpüriň.
2. Tekeriň basyşyny barlaň. Tekeriň basyşy standart derejede bolmaly. Tekeriň basyşynyň standart bahasyny sürüjiniň oturgyjynyň gapysynyň çarçuwasyndan tapyp bolýar, adatça 2,5 bar.
3. Tekerdäki asyl dinamiki balans bloky doly aýrylmaly.
Teker deňleşdirijisini näçe gezek ulanýarsyňyz? Eger ol üç gezekden köp düzedilmedik bolsa, sebäbi näme?
Umuman alanyňda, tigirleri bir ýa-da iki gezek düzedip bolýar. Seýrek ýagdaýlarda, tekerleri üç gezek düzedip bolýar. Eger tekerleri üç gezekden köp işledenden soň hem düzedilmese, teker we tigir merkezi dogry ýygnalmadyk bolmagy ýa-da tekerde teker möhürleýji suwuklyk we düşýän zatlar ýaly hapaçylyklar bolmagy mümkin. Soňra bu bölekleri barlaň we gaýtadan synanyşyň.