1. Aralygy we teker diametrini awtomatiki ölçemek;
2. Öz-özüni kalibrlemek;
3. Dengesiz optimizasiýa funksiýasy;
4. Motosikl tigirleriniň deňagramlylygy üçin goşmaça adapter;
5. Ölçegler dýuým ýa-da millimetrde, okalyşlar gram ýa-da unsiýada;
| Motoryň güýji | 0.25kw/0.35kw |
| Elektrik üpjünçiligi | 110V/220V/240V, 1 pH, 50/60hz |
| Jantyň diametri | 254-615mm/10”-24” |
| Gyraň giňligi | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Tekeriň maksimum agramy | 65 kg |
| Tekeriň maksimum diametri | 37”/940mm |
| Deňeşdirme takyklygy | ±1g |
| Tizligi deňleşdirýär | 200 aýlanma/min |
| Şowhun derejesi | <70dB |
| Agram | 178 kg |
| Paketiň ölçegi | 1000*900*1150mm |
1. Tekeriň aýlanyş ýygylygyny has takyk hasaplamak üçin ýokary takyklykly şpindel ýokary ýygylykly sensor enjamy bilen bilelikde ulanylýar.
2. Ol basyşa çydamly iş panelini duýgur degişme, ýumşak işleme, güýçli maglumatlary işleme bilen ulanýar we işleme režiminiň shematiki diagrammasy ýönekeý we düşünip we işletmek üçin aňsat.
3. Tekeriň gorag örtügi ýokary dykyzlykdaky neýlon materialdan ýasalýar, ol köp ýyllardan soň berkligi we döwülmegi üýtgemeýär.
4. Gutunyň göwresi galyňlaşdyrylan, sesi pes we işleýşi durnukly. Dürli kiçi we orta göwrümli ulaglaryň tekerleriniň deňagramlylygy üçin amatly.
5. Maglumatlaryň dogrulygyny üpjün etmek üçin öz-özüni barlamak we näsazlyklary öz-özüni anyklamak funksiýalaryna eýedir.
6. Uly saklama bölüminiň aýdyň ýerleşişi we dürli saklama aýratynlyklary bar.
7. Täzelenen çyzgyç tekeriň inini we diametrini ölçemek üçin has amatly we çalt.
8. Takyk şpindel aşynmaga çydamly we pes sesli, korroziýa çydamly we poslamaýar.