1. Ygtybarly, amaly, işlemegi aňsat we tehniki hyzmat çykdajylary az
2. Ýokary dykyzlykly köpürjikli kombinasiýaly alýumin lehimli plastinka, deformasiýa we aşynma saklamaýar
3. Iki ujy hem manty zynjyry bilen, gapy plitasy bolsa möhürleýji zolak bilen birikdirilen, şonuň üçin ony ýygnamak has aňsat.
| Gapynyň ululygy | Özleşdirilen |
| Elektrik üpjünçiligi | 220V/380V |
| Panel materialy | Alýumin erginleri |
| Reňk | Ak, Gara çal, Kümüş çal, Gyzyl, Sary |
| Açylyş tizligi | 0,8-den 1,2 m/s-a çenli, sazlanyp bilner |
| Ýapylyş tizligi | 0.8m/s, sazlanyp bilýän |
| Ýel garşylygy | 28-35m/s |
| Ulanylan | gurluşyk senagaty, logistika, öý garažy |
1. Ony nädip sargyt edip bilerin?
Ýer meýdanyňyzy, awtoulaglaryň sanyny we beýleki maglumatlary hödürläň, inženerimiz ýeriňiziň meýilnamasyny düzüp biler.
2. Ony näçe wagtdan soň alyp bilerin?
Öňünden tölegiňizi alanymyzdan soň takmynan 45 iş güni.
3. Töleg elementi näme?
T/T, LC....