1. Servo ýokary tizlikli motor we dolandyryş ulgamy bilen enjamlaşdyrylan
3. Howa geçirmezligi, ýylylygy saklamak we sesiň öňüni almak
4. Berk we çydamly, owadan görnüş
4. Köp açyş usullary
5. Açylyş we ýapylyş tizligini sazlap bolýar.
| Motoryň güýji | 0.75kw/1.5 kW/başga |
| Elektrik üpjünçiligi | 110V/220V/380V |
| Panel materialy | Alýumin erginleri |
| Reňk | Ak, Gara çal, Kümüş çal, Gyzyl, Sary |
| Paneliň galyňlygy | 40 mm |
| Açylyş tizligi | 0,8-den 2,5 m/s-a çenli, sazlanyp bilner |
| Ýapylyş tizligi | 0.8m/s, sazlanyp bilýän |
| Ýel garşylygy | 120 km/sagat |
| Ulanylan | gurluşyk senagaty, logistika |
1. Ony nädip sargyt edip bilerin?
Ýer meýdanyňyzy, awtoulaglaryň sanyny we beýleki maglumatlary hödürläň, inženerimiz ýeriňiziň meýilnamasyny düzüp biler.
2. Ony näçe wagtdan soň alyp bilerin?
Öňünden tölegiňizi alanymyzdan soň takmynan 45 iş güni.
3. Töleg elementi näme?
T/T, LC....