1. 2006/42/CE belgili ÝB enjam direktiwasy boýunça CE sertifikaty.
2. Öý garažlarynda, awtoulag satyjylarynda we umumy awtoduralgalarda ulanylyp bilner.
3.Zero diregi lifdiň töwereginde has köp boşluk ulanmaga kömek edýär.
4. Ýük göterijilik ukyby 2700kg/6000lb.
5.2100 mm ulanyp bolýan platformanyň giňligi ony duralga we yzyna gaýtaryp almak üçin has ýeňilleşdirýär.
6.24v dolandyryş naprýaženiýesi elektrik togy urmagynyň öňüni alýar.
7. Ulagyňyzy galdyrmak ýa-da düşürmek prosesinde goramak üçin dinamiki gulp howpsuzlyk aýratynlygy.
8. Gidrawliki silindrler bilen gönüden-göni hereketlendirilýän ekwalaýzer platformanyň sinhronizasiýasyny we derejesini üpjün edýär.
9. Köp basgançakly gulp ulgamy, awtomatiki gulp we elektrik gulp açyş ulgamy.
10. Öý içi ulanmak üçin poroşok püskürtme örtügi, daşarky ulanmak üçin gyzgyn sinklemek.
| Önümiň parametrleri | |
| Model belgisi | CHSPL2700 |
| Göteriş ukyby | 2700 kg |
| Galdyryş beýikligi | 2100 mm |
| Ulanylýan platformanyň giňligi | 2100 mm |
| Enjamy gulplamak | Dinamik |
| Gulpyň açylmagy | Elektrik awtomatiki çykaryş ýa-da el bilen |
| Sürüş Režimi | Gidrawliki hereketlendiriji |
| Elektrik üpjünçiligi / Motor kuwwaty | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/50s |
| Awtoduralga üçin ýer | 2 |
| Howpsuzlyk enjamy | Ýykylmaga garşy enjam |
| Işleýiş usuly | Açar açary |
S1: Siz öndürijimi?
A: Hawa.
S2. Töleg şertleriňiz nähili?
A: T/T 50% depozit hökmünde we eltip bermeden öň 50%. Balans tölegini tölemezden öň, size önümleriň we gaplamalaryň suratlaryny görkezeris.
S3. Eltip bermek şertleriňiz nähili?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Eltip berme wagtyňyz nähili?
A: Umuman, öňünden tölegiňizi alanyňyzdan soň 45-50 gün gerek bolar. Eltip bermegiň anyk wagty harytlara we sargydyňyzyň mukdaryna baglydyr.
S5. Kepillik möhleti näçe?
A: Polat gurluş 5 ýyl, ähli ätiýaçlyk şaýlar 1 ýyl.