1. 4 ulag üçin iki gat giň dizaýn
2. Kompakt dizaýny sebäpli ýerleşişe görä sazlanyldy, giňişlik we çykdajy tygşytlanýar.
3. Goşa howpsuzlyk gulplary: birinjisi bir bölekli sazlanyp bilinýän howpsuzlyk gulp basgançagy, beýlekisi bolsa polat sim ýarylan ýagdaýynda awtomatiki usulda işjeňleşdiriler.
4. Uçuş-gonuş zolaklary giň ýa-da dar ulaglary ýerleşdirýär
Umumy göterijilik ukyby 5.4000kg
6. Her sütündäki köp pozisiýaly howpsuzlyk gulplary
7. Gizlin ýeke gidrawliki silindr
8. Şkiwiň diametriniň ulalmagy kabeliň ýadawlygyny azaldýar
9. Mehaniki ýykylma garşy gulplar birnäçe gezek durmagyň beýikligine mümkinçilik berýär
10. Özleşdirip bolýan güýç blokunyň ýerleşýän ýeri
11. Dolandyryş paneliniň ýerleşýän ýeri sazlanyp bilner
12. Polat halatyň boşalmagyna we döwülmegine garşy gorag enjamy
13. Ýüzleýi işläp taýýarlamak: poroşok bilen örtmek
| Önümiň parametrleri | |
| Model belgisi | CHFL2+2 |
| Göteriş ukyby | 4000 kg |
| Galdyryş beýikligi | 1800/2100 mm |
| Uçuş-gonuş zolaklarynyň arasyndaky giňlik | 3820 mm |
| Enjamy gulplamak | Dinamik |
| Gulpyň açylmagy | Elektrik awtomatiki çykaryş ýa-da el bilen |
| Sürüş Režimi | Gidrawliki hereketlendiriji + kabel |
| Elektrik üpjünçiligi / Motor kuwwaty | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Awtoduralga üçin ýer | 4 |
| Howpsuzlyk enjamy | Ýykylmaga garşy enjam |
| Işleýiş usuly | Açar açary |
1. Professional awtoulag duralgasy liftiniň öndürijisi, 10 ýyldan gowrak tejribe. Biz dürli awtoulag duralga enjamlaryny öndürmäge, täzelikler girizmäge, özleşdirmäge we gurnamaga ygrarlydyrys.
2.16000+ awtoulag duralgasy tejribesi, 100+ ýurt we sebit.
3. Önümiň aýratynlyklary: Hili üpjün etmek üçin ýokary hilli çig mal ulanmak
4. Gowy hil: TUV, CE sertifikaty. Her bir prosedurany berk barlaýar. Hili üpjün etmek üçin professional QC topary.
5.Hyzmat: Satuwdan öňki we satuwdan soňky hususy hyzmat wagtynda professional tehniki goldaw.
6. Zawod: Hytaýyň gündogar kenaryndaky Çindao şäherinde ýerleşýär, ulag hyzmaty örän amatly. Gündelik kuwwaty 500 toplum.